Porada on-line

Jeżeli nie możecie Państwo przybyć na osobiste spotkanie do Kancelarii albo też porozumienie się z nami na odległość (mail, tel., skype, viber, hangouts lub inne) będzie dla Państwa wygodniejszą formą komunikacji, prosimy o kontakt mailowy za pomocą Formularza Kontaktowego lub telefoniczny pod numerem 602 196 881. Żadna wiadomość nie zostanie bez odpowiedzi. Niejednokrotnie też rodzaj sprawy może nie wymagać od Państwa osobistej fatygi, w związku z czym zaoszczędzicie Państwo czas.

Po skontaktowaniu się z Kancelarią wycenimy usługę i wspólnie z Państwem ustalimy sposób i możliwie jak najszybszy termin porady on line. Płatności można dokonać za pośrednictwem systemów płatności internetowych, w związku z czym opłata zostanie dokonana w kilka minut. Pozwoli to ostatecznie na bardzo szybkie udzielenie porady.

Możemy więc udzielić Państwu pomocy prawnej poprzez rozmowę, jak również pisemnie.

Jeżeli chcą Państwo porozmawiać za pomocą środka komunikacji, innego niż telefon (skype, viber, hangouts) prosimy o wcześniejsze umówienie konsultacji za pomocą maila lub tel.

Kancelaria Adwokacka LSW może również w powyższym trybie dokonać analizy dokumentów; wystarczy ich skany wysłać na nasz adres mailowy lub w inny sposób udostępnić je kancelarii za pośrednictwem internetu.

Porada prawna on line świadczona przez Kancelarię LSW podlega takim samym zasadom, jak osobiste spotkanie w biurze Kancelarii, co oznacza iż nie podlega limitom czasowym – poświęcimy Państwu tyle czasu, ile okaże się potrzebne, aby odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i udzielić pełnej profesjonalnej porady.